Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více v Obchodních podmínkách -> Zpracování osobních údajů.
Cena za dopravu
PPL - 109,-
Česká pošta - 109,-
Zásilkovna - 59,- (29,- nad 1200,-)
Při nákupu nad 2.000,- DOPRAVA ZDARMA

Rady, zajímavosti a info na Váš mail
Přihlaste se nezávazně k odběru zajímavostí, rad a článků, které pro Vás pravidelně připravujeme a které Vám pomohou mimo jiné správně pečovat o zdraví své, i Vašich blízkých.
přihláška ZDE
Zaregistrujte se, získáte výhody
Registrovaní zákazníci mají kromě slevy přístup do klientské sekce, ve které mohou sledovat stav objednávky, zkontrolovat fakturu, upravovat své údaje a jednoduše komunikovat s obchodem. Nově také sbírají body, které promění při příštím nákupu za peníze!

Byli jste s nákupem u nás spokojeni?

Vložte prosím recenzi na

https://obchody.heureka.cz/atelierzdravi-obchod-cz/recenze/

 

reklama

 

250x250.jpg

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 220 Kč
Naše cena 450 Kč

KONTAKTY

Ateliér Zdraví s.r.o.
Klostermannova 1208/9
143 00 Praha 4 - Modřany
tel: 724 076 740
napište nám
IČO: 24177288
DIČ: CZ24177288

 

 

250x250.png
 

Jak na svá kila? S klidem a v pohodě


 

Naše tělo nás v určitých okamžicích chrání před ztřeštěnými nápady, které na něj občas zkoušíme, a tak si drží zásobu energie. Pokud propadnete davovému šílenství a budete chtít zázračně rychle zhubnout, nastane nepříjemné odříkání, které stejně nepovede k cíli. Váha se vám vrátí i během týdne.


První krok k hubnutí je najít si čas pro sebe a sůj cíl. Pro vás, kteří věříte na sílu své myšlenky, je dobré si ve vašem vyčleněném čase, kromě dále uváděných rad, opakovat v duchu „Jsem zdravý, šťastný, štíhlý a plný energie.“


Druhý krok je začít s vyčistěním svého organismu od škodlivých nánosů pomocí detoxikace střev. Nejlepší forma je zařazení vlákniny do své stravy. (ovesné vločky, ovoce, zelenina, zelený jíl).

Souvisejícím opatřením je doplnění probiotik a prebiotik pro správnou funkci střev.


Třetí krok v hubnutí je upravit režim stravování a skladbu stravy. Základním principem jídelníčku při hubnutí je jíst pravidelně alespoň 5x denně v malých porcích, dostatečně pít, dobře snídat a odpoledne a večer snížit příjem cukrů na minimum. K těmto zásadám je ale vhodné si říct trochu víc.

 

A je tu čtvrtý krok. Hlavní je najít si takový rytmus a taková jídla, která jsme schopni jíst, chutnají nám a užijeme si je. Jestliže budete jíst jen proto, že se to tak má, určitě uděláte tu a tam výjimku a kila poběží opět nahoru.  Život je o radosti a jídlo je jeho krásnou součástí.  Potlačením jídla nic nevyřešíme, jen zhoršíme. Také bychom si měli uvědomit, že mnoho z nás si jídlem nahrazuje nedostatek lásky a radosti.  Mějte se v první řadě rádi takoví, jací jste a určitě dosáhnete svého cíle. Radostná mysl je půl zdraví. Druhou půlku zvládnete pomocí zdravého stravování.


Praktická rada: Jestliže začínáte hubnout, většinou se to bez potravinových doplňků neobejde. Málokdo má čas a energii připravovat si složité a výživné kombinace zdravých jídel. Pak je ideální sáhnout po doplňku, který můžeme po snížení váhy nahradit zdravou výživou. Tělo tak nebude strádat, bude mít všechny živiny a minerály a váha půjde dolů.

 

MDFmO