Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více v Obchodních podmínkách -> Zpracování osobních údajů.
Cena za dopravu
PPL - 109,-
Česká pošta - 109,-
Zásilkovna - 59,- (29,- nad 1200,-)
Při nákupu nad 2.000,- DOPRAVA ZDARMA

Rady, zajímavosti a info na Váš mail
Přihlaste se nezávazně k odběru zajímavostí, rad a článků, které pro Vás pravidelně připravujeme a které Vám pomohou mimo jiné správně pečovat o zdraví své, i Vašich blízkých.
přihláška ZDE
Zaregistrujte se, získáte výhody
Registrovaní zákazníci mají kromě slevy přístup do klientské sekce, ve které mohou sledovat stav objednávky, zkontrolovat fakturu, upravovat své údaje a jednoduše komunikovat s obchodem. Nově také sbírají body, které promění při příštím nákupu za peníze!

Byli jste s nákupem u nás spokojeni?

Vložte prosím recenzi na

https://obchody.heureka.cz/atelierzdravi-obchod-cz/recenze/

 

reklama

 

250x250.jpg

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 450 Kč
Naše cena 220 Kč

KONTAKTY

Ateliér Zdraví s.r.o.
Klostermannova 1208/9
143 00 Praha 4 - Modřany
tel: 724 076 740
napište nám
IČO: 24177288
DIČ: CZ24177288

 

 

250x250.pngZásady stravy při hubnutí

Podrobněji k jednotlivým zásadám:

  • Je velice důležité jíst pravidelně malé porce v takových intervalech, aby metabolismus měl co zpracovávat a neměl potřebu ukládat si něco do zásoby. Zvláště pokud jsme již své tělo párkrát různými "dietami" trápili, zvyklo si, že musí vystačit s málem, a proto důkladně spoří na „horší časy". Nezbývá nám, než ho přesvědčit, že spořit není třeba. Proto jíme pravidelně cca 5x denně malé porce – tedy 1x každé 2-3 hodiny.
  • O důležitosti přiměřeného pitného režimu již bylo řečeno mnohé. Měli bychom vypít alespoň 2-3 l tekutin denně (přesněji 30-50 ml/kg tělesné hmotnosti). Pokud se potíme, pak přiměřeně více. Pijeme nejlépe čistou vodu, neslazené čaje (roibos, bylinkové, ovocné), občas si můžeme dopřát ředěné ovocné a zeleninové šťávy. Dáme si pozor na slazené nápoje, v jedné skleničce se může ukrývat několik kostek cukru! I neslazené džusy obsahují hodně cukru, ovoce je přece přirozeně sladké.
  • Snídaně je nejdůležitější jídlo dne. Pokud jste doposud nesnídali, naučte se to! Snídaně pomůže našemu tělu správně se nastartovat a jen dobře nastartovaný „motor“ může dobře spalovat. Pokud snídani vynecháme, zpomalíme svůj metabolismus skoro o polovinu! Vhodné je celozrnné pečivo doplněné sýrem, šunkou, jogurtem, ovocem, trochou ořechů nebo semínek (slunečnicová, dýňová, sezamová, lněná). Můžeme si dát cereálie, ale vybereme si neslazené a celozrnné. I ke snídani patří nápoj!
  • Od 15 h by člověk neměl jíst cukry – zrušte tedy odpolední zákusek, buchtičku, koláček, čokoládičku. Chcete-li zhubnout, vynechejte ve večerním jídle přílohy obsahující cukr – brambory, rýže, těstoviny, obiloviny, chleba, sladké nápoje.  Večer jezte jen zeleninu a bílkoviny – tedy kousek libového masa se zeleninou, jogurt, tvaroh, netučný sýr se zeleninou. Nebo můžete nahradit večerní jídlo vhodným potravinovým doplňkem. Nezapomeňte: máte-li odpoledne lehkou svačinku – třeba jablko, večeři v 18 h – zeleninu s masem a jdete spát až ve 23 h večer, bylo by dobré ještě něco malého sezobnout jako druhou večeři – sýr, jogurt či mrkev atd., metabolismus tak poběží déle a vy bude hubnout. A ráno nebudete padat hlady.

 

YTk4NmQ5