Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více v Obchodních podmínkách -> Zpracování osobních údajů.
Cena za dopravu
PPL - 109,-
Česká pošta - 109,-
Zásilkovna - 59,- (29,- nad 1200,-)
Při nákupu nad 2.000,- DOPRAVA ZDARMA

Rady, zajímavosti a info na Váš mail
Přihlaste se nezávazně k odběru zajímavostí, rad a článků, které pro Vás pravidelně připravujeme a které Vám pomohou mimo jiné správně pečovat o zdraví své, i Vašich blízkých.
přihláška ZDE
Zaregistrujte se, získáte výhody
Registrovaní zákazníci mají kromě slevy přístup do klientské sekce, ve které mohou sledovat stav objednávky, zkontrolovat fakturu, upravovat své údaje a jednoduše komunikovat s obchodem. Nově také sbírají body, které promění při příštím nákupu za peníze!

Byli jste s nákupem u nás spokojeni?

Vložte prosím recenzi na

https://obchody.heureka.cz/atelierzdravi-obchod-cz/recenze/

 

reklama

 

250x250.jpg

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 450 Kč
Naše cena 220 Kč

KONTAKTY

Ateliér Zdraví s.r.o.
Klostermannova 1208/9
143 00 Praha 4 - Modřany
tel: 724 076 740
napište nám
IČO: 24177288
DIČ: CZ24177288

 

 

250x250.pngZdravé stravovací návyky

Snídaně

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne, a to nejen pro děti. U dospělých to platí stejně. Měli byste proto dbát na to, aby vaše první jídlo obsahovalo potraviny bohaté na polysacharidy (cukry, které se uvolňují postupně), protože udržují hladinu cukru v normě a Vy tak nebudete mít hlad. Dále byste měli zařadit každé ráno bílkoviny a nenasycené tuky. Vhodné je sníst kousek ovoce nebo zeleniny. Je dobré mít na paměti, že celý metabolismus nastartujete jedině ráno! I když to zní paradoxně, tak čím vydatnější (ale zdravá!) snídaně, tím lepší a rychlejší hubnutí po celý den!

Přesnídávka

Během dopoledne byste měli sníst nějaké ovoce. Jednak jsou v něm obsaženy cukry, které Vám dodají energii, jednak obsahuje vitamíny a osvěží vás.

Oběd

K obědu můžete sníst prakticky cokoliv, ale měli byste mít na paměti pestrost jídelníčku. Nevyhýbejte se ničemu, protože každý druh jídla je důležitý! Dávejte přednost libovému masu. Zařazujte pravidelně brambory a rýži. Pokud budete mít jídlo bohatší na tuky, tak vynechejte moučník. (cukry se metabolizují přednostně a tuk obsažený v jídle by se nestihl vstřebat a uložil by se do zásob).

Svačina

Nejvíce kalorií byste měli sníst asi do 15 hodin. Po té je vhodné jíst jen lehčí jídla.

Na co opravdu POZOR - po 15 hodině již nejezte ovoce, ale pouze zeleninu! Vhodná odpolední svačina je např. jogurt, kousek tmavého pečiva, salát, kousek šunky apod.

Večeře I.

Večere by neměla chybět. Je jen potřeba si dát pozor, co sníte. Není vhodné jíst těstoviny nebo palačinky s marmeládou, ale jakékoli lehčí maso (kuřecí, rybu), nejlépe na přírodno, rýže apod.

Večeře II.

Často se říká, že nesmíte jíst po páté hodině. CHYBA! Poslední jídlo byste měli sníst asi dvě hodiny před tím, než jdete spát, tzn., že pokud chodíte spát v jednu v noci, v deset si klidně nějaký salát sníst můžete.

Až budete mít metabolismus tak nastartovaný, kdy tělo bude zvyklé na pravidelný přísun živin během dne, tak nepřiberete ani když výjimečně sníte o půlnoci tabulku čokolády :) Je to opravdu tak. Jen je důležité to své tělo naučit :)

TIP: Pro začátek není špatné si některé body napsat a přidat na ledničku, nebo na nástěnku, někam, kde to budete mit na očích. Pomůže Vám to si tyto zásady rychleji vštípit :)


 

 

ZTljY2UyNG