Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více v Obchodních podmínkách -> Zpracování osobních údajů.
Cena za dopravu
PPL - 109,-
Česká pošta - 109,-
Zásilkovna - 59,- (29,- nad 1200,-)
Při nákupu nad 2.000,- DOPRAVA ZDARMA

Rady, zajímavosti a info na Váš mail
Přihlaste se nezávazně k odběru zajímavostí, rad a článků, které pro Vás pravidelně připravujeme a které Vám pomohou mimo jiné správně pečovat o zdraví své, i Vašich blízkých.
přihláška ZDE
Zaregistrujte se, získáte výhody
Registrovaní zákazníci mají kromě slevy přístup do klientské sekce, ve které mohou sledovat stav objednávky, zkontrolovat fakturu, upravovat své údaje a jednoduše komunikovat s obchodem. Nově také sbírají body, které promění při příštím nákupu za peníze!

Byli jste s nákupem u nás spokojeni?

Vložte prosím recenzi na

https://obchody.heureka.cz/atelierzdravi-obchod-cz/recenze/

 

reklama

 

250x250.jpg

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 220 Kč
Naše cena 450 Kč

KONTAKTY

Ateliér Zdraví s.r.o.
Klostermannova 1208/9
143 00 Praha 4 - Modřany
tel: 724 076 740
napište nám
IČO: 24177288
DIČ: CZ24177288

 

 

250x250.pngPosilování organismu a hubnutí

Měsíc leden nám končí a občas se již ukazují první náznaky jara, jako například slunce, které nás láká ven. Po dlouhých dnech plných šedi a inverzí máme chuť vyrazit bezstarostně a lehčeji oblečeni, počasí však přináší časté změny a mnohastupňové výkyvy. Proto je stále potřeba posilovat svoji imunitu.

Při této příležitosti je i ideální čas věnovat se i nadbytečným kilům a tak pomoci svému tělu cítit se plné síly a krásy. Jak na to?

 

Nejdříve si zopakujme základní informace pro posílení imunity a ledvin

Určitě jste dbali našich předchozích rad a za to si zasloužíte velkou pochvalu. Tedy nějaká chřipka byla na vás krátká, stejně jako na mě, ale i tak  malé zopakování neškodí:

Při posilování imunity dodávat svým střevům probiotické a prebiotické přípravky. Tak zlepšíme vstřebávání minerálů, vitamínů a enzymů a tělo bude mít sílu bránit se všem změnám teploty, virům a bakteriím. Je potřeba se vyhýbat cukru a sladkostem. Omezit konzumaci kyselinotvorných potravin. Zvýšit spotřebu zásaditých potravin, cílených na posílení ledvin a močový měchýř - pohanku, borůvky, mořské řasy, červenou řepu, fazole, ryby, datle.

Pít bylinkové čaje, které Vás zahřejí, s obsahem skořice, zázvoru, čekanky, kopřivy.

Doplnit  minerály -  draslík, hořčík, zinek a také vitamíny B a C.

Držet své tělo v teple.

 

Jak na svá kila? S klidem a radostí

Naše tělo nás v určitých okamžicích chrání před ztřeštěnými nápady, které na něj občas zkoušíme, a tak si chrání zásobu energie (známý jo-jo efekt). Pokud propadnete davovému šílenství a budete chtít zázračně rychle zhubnout, nastane období plné odříkání, které stejně nepovede k vašemu cíli. Váha se vám vrátí i během týdne.

Hubnutí je krásný proces poznávání vlastních cílů, ladění vašeho životního rytmu a odpouštění. Je potřeba pouštět kila, emoce, staré křivdy.

První krok k hubnutí je najít si čas pro sebe a váš cíl. Pro vás, kteří věříte na sílu své myšlenky, je dobré si ve vašem vyčleněném čase, kromě dále uváděných rad, opakovat v duchu „Jsem zdravý, šťastný, štíhlý a plný energie.“

Druhý krok je začít s vyčistěním svého organismu od škodlivých nánosů pomocí detoxikace střev. Nejlepší forma je zařazení vlákniny do své stravy. (ovesné vločky, ovoce, zelenina, zelený jíl). Kromě uvedeného existují i jiné metody - hydrocolon terapie, detoxikace pomocí metod pana Molochova (kniha Dokonalá očista těla a duše).

Souvisejícím opatřením je doplnění probiotik a prebiotik  pro správnou funkci střev.

Zároveň s těmito kroky je vhodné si napsat na papírek váš denní rytmus s časy vašeho stravování pro porovnání ideálního stavu avašeho současného. Teď již zbývá jen udělat drobné změny ve vašem stravování. Čistění a změnu ve stravování je dobré udělat zároveň. Ideální rozložení stravy naleznete zde. Porovnejte si váš jídelníček a udělejte jen malou změnu. Velká změna by vás mohla vyčerpat a rychle byste od svého záměru zhubnout ustoupili.

 

Y2Y0YjRl