Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více v Obchodních podmínkách -> Zpracování osobních údajů.
Ok
Cena za dopravu
PPL - 109,-
Česká pošta - 109,-
Zásilkovna - 59,- (29,- nad 1200,-)
Při nákupu nad 2.000,- DOPRAVA ZDARMA

Rady, zajímavosti a info na Váš mail
Přihlaste se nezávazně k odběru zajímavostí, rad a článků, které pro Vás pravidelně připravujeme a které Vám pomohou mimo jiné správně pečovat o zdraví své, i Vašich blízkých.
přihláška ZDE
Zaregistrujte se, získáte výhody
Registrovaní zákazníci mají kromě slevy přístup do klientské sekce, ve které mohou sledovat stav objednávky, zkontrolovat fakturu, upravovat své údaje a jednoduše komunikovat s obchodem. Nově také sbírají body, které promění při příštím nákupu za peníze!

Byli jste s nákupem u nás spokojeni?

Vložte prosím recenzi na

https://obchody.heureka.cz/atelierzdravi-obchod-cz/recenze/

 

reklama

 

250x250.jpg

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 220 Kč
Naše cena 450 Kč

KONTAKTY

Ateliér Zdraví s.r.o.
Klostermannova 1208/9
143 00 Praha 4 - Modřany
tel: 724 076 740
napište nám
IČO: 24177288
DIČ: CZ24177288

 

 

250x250.pngCo jsou enzymy?

Enzymy jsou nepostradatelní pomocníci především pro regulaci správné činnosti metabolických procesů v lidském těle. Bez jejich účinku by se nerozkládaly tuky a sacharidy nebo nevznikaly bílkoviny. Enzymy se však významnou měrou podílejí i na regeneraci tkání.

Směsi enzymů ovlivňují některé imunologické děje v organismu, potlačují projevy zánětů, zmenšují otoky, působí podpůrně při léčbě nádorových onemocnění.

Papain a bromelain jsou rostlinné proteolytické enzymy – proteázy – podporující metabolizmus bílkovin a aminokyselin. Na základě výsledků řady klinických studií byly proteolytické enzymy v rámci mezinárodní anatomicko terapeutické klasifikace zařazeny do skupiny "Protizánětlivé enzymy".

Laktáza je enzym působící v metabolizmu sacharidů. Zlepšuje stravitelnost všech mléčných produktů, protože je odpovědná za vstřebávání laktózy.

Optimální tvorba a správná činnost enzymů přítomných v lidském organismu je závislá na dostatečném denním příjmu organických minerálních látek a stopových prvků (železo, zinek, mangan, měď, chrom, molybden a selen), které působí jako tzv. kofaktory enzymů.


 

MWY2Njg