Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více v Obchodních podmínkách -> Zpracování osobních údajů.
Cena za dopravu
PPL - 109,-
Česká pošta - 109,-
Zásilkovna - 59,- (29,- nad 1200,-)
Při nákupu nad 2.000,- DOPRAVA ZDARMA

Rady, zajímavosti a info na Váš mail
Přihlaste se nezávazně k odběru zajímavostí, rad a článků, které pro Vás pravidelně připravujeme a které Vám pomohou mimo jiné správně pečovat o zdraví své, i Vašich blízkých.
přihláška ZDE
Zaregistrujte se, získáte výhody
Registrovaní zákazníci mají kromě slevy přístup do klientské sekce, ve které mohou sledovat stav objednávky, zkontrolovat fakturu, upravovat své údaje a jednoduše komunikovat s obchodem. Nově také sbírají body, které promění při příštím nákupu za peníze!

Byli jste s nákupem u nás spokojeni?

Vložte prosím recenzi na

https://obchody.heureka.cz/atelierzdravi-obchod-cz/recenze/

 

reklama

 

250x250.jpg

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 220 Kč
Naše cena 450 Kč

KONTAKTY

Ateliér Zdraví s.r.o.
Klostermannova 1208/9
143 00 Praha 4 - Modřany
tel: 724 076 740
napište nám
IČO: 24177288
DIČ: CZ24177288

 

 

250x250.png


Úvod » Doplňky stravy » Detoxikace organismu

Detoxikace organismu a zmírnění překyselení

 

Detoxikace neboli odstranění škodlivých látek z organismu je základem správného fungování těla.


Škodliviny uložené v organismu komplikují průnik živin do buněk a narušují metabolické pochody, tím zatěžují organismus a snižují jeho obranyschopnost. Proto je také detoxikace nezbytným základem všech snah o zlepšení zdravotního stavu. Detoxikace organismu však vyžaduje určitý čas. Čím více a čím déle se člověk zanášel, tím déle bude trvat než se pročistí.

 

Celkové zatížení organismu se v posledních desetiletích významně zvýšilo. Nejen, že se člověk daleko více potkává s nekvalitní stravou, alergeny, toxiny, chemikáliemi apod., ale navíc jsou po něm požadovány daleko vyšší výkony a žije v daleko vyšším stresu.

 

Pokud je tedy tělo vystavováno vyšším zátěžím a mnohým stresorům, obranný systém zpočátku odolává, ale časem se vyčerpá a oslabí se. Není schopno věnovat tolik energie na boj s nepříznivými vlivy, infekcemi apod.

 

Přirozená imunita klesá a člověk se stává náchylnější k nemocem.

 

Proto první zásada zdravého životního stylu je: Vyčistit organismus.

 

Ještě něco o detoxikaci

 


Řadit podle 
Výrobce  

 

Naše cena 450 Kč 

Naše cena 220 Kč

top produkt

Detoxikace organismu představuje přirozený způsob, jak tělu pomoci při odstraňování toxinů a nahromaděných jedů, které mohou zasahovat do kvality života člověka.

 

Detoxikace organismu je pro naše tělo nutná, protože naše tělo je stále vystavováno škodlivým vlivům (znečištěné ovzduší, chemická úprava potravin, nedostatek pohybu atd.).

NzNkMzk