Využíváme cookies. Se vstupem na náš e-shop s tím souhlasíte
Cena za dopravu
InTime - 99,-
PPL - 99,-
Česká pošta - 109,-
Při nákupu nad 2.000,- DOPRAVA ZDARMA
 
 
Rady, zajímavosti a info na Váš mail
Přihlaste se nezávazně k odběru zajímavostí, rad a článků, které pro Vás pravidelně připravujeme a které Vám pomohou mimo jiné správně pečovat o zdraví své, i Vašich blízkých.
přihláška ZDE
 
Zaregistrujte se, získáte výhody
Registrovaní zákazníci mají kromě slevy přístup do klientské sekce, ve které mohou sledovat stav objednávky, zkontrolovat fakturu, upravovat své údaje a jednoduše komunikovat s obchodem. Nově také sbírají body, které promění při příštím nákupu za peníze!
 

Byli jste s nákupem u nás spokojeni?

Vložte prosím recenzi na

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů
 
 

 

reklama

 

250x250.jpg

IN TIME

NOVINKY

arr3Nové proteinové smoothiesNová řada proteinových smoothies od Parvati. Luxusní veganský start do nového dne. Bez lepku,... arr3Horchata de chufaChůva z horské chaty? Ne. Novinka ze Španělska. Nápoj z tygřích ořechů, hlíz šáchoru vypěstovaného... arr3100% přírodní energieNovinka pro výkonné sportovce vytrvalostních disciplín. Více >>>   ... arr3Minutové svačinkyNová řada sypkých směsí pro rychlou přípravu lahodných a výživných snídaní a svačin s obsahem... arr3Když mlsat, tak zdravěČokolády z nepraženého kakaa, plné superfoods a slazené nerafinovaným kokosovým cukrem   ... arr3ČLÁNEK: Jak si pomoci při opakovaných gynekologicko-urologických obtížích?Gynekologicko-urologické problémy jsou v současné době velice rozšířené   Důležitým faktorem,...

KONTAKTY

Ateliér Zdraví s.r.o.
Klostermannova 1208/9
143 00 Praha 4 - Modřany
tel: 724 076 740
napište nám
IČO: 24177288
DIČ: CZ24177288

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 330 Kč
Naše cena 330 Kč
Naše cena 418 Kč

ANKETA

Který z doplňků výživy od firmy Goldim se vám nejvíce zamlouvá?

SLIMLI 34% BIO Zelený Ječmen 21% PROKLOUBIN 27% UROefekt 18%

 

 

250x250.png


Detoxikace organismu a zmírnění překyselení

 

Detoxikace neboli odstranění škodlivých látek z organismu je základem správného fungování těla.


Škodliviny uložené v organismu komplikují průnik živin do buněk a narušují metabolické pochody, tím zatěžují organismus a snižují jeho obranyschopnost. Proto je také detoxikace nezbytným základem všech snah o zlepšení zdravotního stavu. Detoxikace organismu však vyžaduje určitý čas. Čím více a čím déle se člověk zanášel, tím déle bude trvat než se pročistí.

 

Celkové zatížení organismu se v posledních desetiletích významně zvýšilo. Nejen, že se člověk daleko více potkává s nekvalitní stravou, alergeny, toxiny, chemikáliemi apod., ale navíc jsou po něm požadovány daleko vyšší výkony a žije v daleko vyšším stresu.

 

Pokud je tedy tělo vystavováno vyšším zátěžím a mnohým stresorům, obranný systém zpočátku odolává, ale časem se vyčerpá a oslabí se. Není schopno věnovat tolik energie na boj s nepříznivými vlivy, infekcemi apod.

 

Přirozená imunita klesá a člověk se stává náchylnější k nemocem.

 

Proto první zásada zdravého životního stylu je: Vyčistit organismus.

 

Ještě něco o detoxikaci

 


Řadit podle 
Výrobce  

 

Naše cena 420 KčBěžná cena s DPH 295 Kč

Naše cena 266 KčBěžná cena s DPH 119 Kč

Naše cena 99 KčBěžná cena s DPH 119 Kč

Naše cena 99 KčBěžná cena s DPH 148 Kč

Naše cena 140 Kč


Detoxikace organismu představuje přirozený způsob, jak tělu pomoci při odstraňování toxinů a nahromaděných jedů, které mohou zasahovat do kvality života člověka.

 

Detoxikace organismu je pro naše tělo nutná, protože naše tělo je stále vystavováno škodlivým vlivům (znečištěné ovzduší, chemická úprava potravin, nedostatek pohybu atd.).

MDY3Y