Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více v Obchodních podmínkách -> Zpracování osobních údajů.
Ok
Cena za dopravu
PPL - 109,-
Česká pošta - 109,-
Zásilkovna - 59,- (29,- nad 1200,-)
Při nákupu nad 2.000,- DOPRAVA ZDARMA

Rady, zajímavosti a info na Váš mail
Přihlaste se nezávazně k odběru zajímavostí, rad a článků, které pro Vás pravidelně připravujeme a které Vám pomohou mimo jiné správně pečovat o zdraví své, i Vašich blízkých.
přihláška ZDE
Zaregistrujte se, získáte výhody
Registrovaní zákazníci mají kromě slevy přístup do klientské sekce, ve které mohou sledovat stav objednávky, zkontrolovat fakturu, upravovat své údaje a jednoduše komunikovat s obchodem. Nově také sbírají body, které promění při příštím nákupu za peníze!

Byli jste s nákupem u nás spokojeni?

Vložte prosím recenzi na

https://obchody.heureka.cz/atelierzdravi-obchod-cz/recenze/

 

reklama

 

250x250.jpg

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 220 Kč
Naše cena 450 Kč

KONTAKTY

Ateliér Zdraví s.r.o.
Klostermannova 1208/9
143 00 Praha 4 - Modřany
tel: 724 076 740
napište nám
IČO: 24177288
DIČ: CZ24177288

 

 

250x250.png


Úvod » Živá strava - Superfoods » Horchata de chufa

Živá strava - Superfoods / Horchata de chufa

 

Horchata de chufa (orčáta de čufa) je lahodný a velmi zdravý nápoj z hlíz šáchoru, tedy tygřích ořechů neboli zemních mandlí pěstovaných ve španělské Valencii. Rostlinu dobře znali a hojně používali již staří Egypťané v třetím tisíciletí před Kristem. Dnes je to horká novinka v oblasti zdravé výživy a rychle získává na popularitě napříč Evropou. Má vysoký obsah vitamínů, minerálů a vlákniny, Zemní mandle jsou zdrojem vitaminu H (biotinu), vitamínu E a minerálních látek, zejména hořčíku, vápníku a draslíku. Slupka hlíz obsahuje vitamin P prospěšný pro cévní systém.Tato rostlina má i mnohé léčivé účinky, mezi které patří podpora léčby střevních onemocnění a posílení imunity. Šáchor působí také jako antioxidant, je protizánětlivý a příznivě ovlivňuje funkci střev.


ZTA1NDY3Y2